Kasy fiskalne

- mobilne – idealne do bezprzewodowej pracy w terenie,
- małe – przeznaczone do pracy stacjonarnej w punktach handlowych lub usługowych o niewielkiej powierzchni sprzedaży,
- średnie – do pracy stacjonarnej w placówkach o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów,
- systemowe – pozwalający stworzyć elastyczny system kasowy

 • FAWAG Lite

  cena netto: 1099,00

  Fawag Lite

  Weź leasing teraz

  Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.

 • Posnet Ergo

  cena netto: 1249,00 zł

  Weź leasing teraz

  Posnet Ergo jest urządzeniem które może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G).

 • Posnet Mobile HS

  cena netto: 1299,00 zł

  Weź leasing teraz

  Posnet Mobile HS to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

 • Posnet Bingo HS EJ

  cena netto: 1299,00 zł

  Weź leasing teraz

  Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

   

 • Posnet Bingo XL

  cena netto: 1399,00 zł wersja standard

  Weź leasing teraz

   

  cena netto: 1499,00 zł wersja plus

  Weź leasing teraz

   

  Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.

  Wersja PLUS do intensywnej eksploatacji zawiera mechanizm drukujący Fujitsu o zwiększonej wytrzymałości. Doskonale poradzi sobie w sklepach o dużym natężeniu sprzedaży.

 • Posnet Revo

  cena netto: 1699,00 zł

  Weź leasing teraz

  Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.
  Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

Script logo